Vaillant Servisi

Orjinalini görmek için tıklayınız: Küçükköy Vaillant Servisi
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Kombi Servisi Nedir?
Kombilerde meydana gelen arızaların onarma işlemini yapan kişilere kombi servisi denir. Uzman ekipler tarafında, arıza tespit çalışmasının ardından onarma işlemi yapılır. Bu işlemin tamamını yapan kişiler kombi servis elemanı olarak adlandırılmıştır. Evinizde ve ya iş yerinizde bulunan kombilerde hasarlar meydana gelebilir. Bu hasarların çeşitli nedenleri olabilmektedir. Kurumsal kombi servis firmaları bu arızalara çözüm bulmak için hizmet ederler.Bu işlemler bir gün sürebileceği gibi daha uzun zaman dilimine de yayılabilir.
Bazı durumlarda ev ortamında kombi onarma işlemi yapılamaz. Bu durumlarda servis yetkilisi kombiyi çalıştığı firmaya götürmek zorunda kalabilir. Arıza tespit işlemi yapıldıktan sonra onarılması gereken hasar belirlenir ve bu yönde işlemler yapılır. Kombi tamir servisi için mutlak olarak kombinizin üstünde yazan yetkili firmanın bulunması gerekir.
Kombi servisleri genellikle arızaya uğrayan kombileri evde onarırlar ve bu genel olarak bir gün içinde tamamlanır. Bazı durumlarda ise kombinin ev ortamında yapılması mümkün olmaz. Yetkili ve teknik servis elemanları kombinizi onarmak için atölyelerine götürmek zorunda kalabilirler.  Yedek parça ve tamir gibi işlemler için bu durumla karşı karşıya kalınabilir. Bunun gerçekleşebilmesi için ev sahibinin gerekli belgeleri doldurarak onay vermesi gerekmektedir.
Yetkili servis, belli başlı kombi markaları için hizmet vermektedir. Önde gelen markalar buna örnek olarak gösterilebilir. Yetkili servis elemanları hizmet verdikleri markalar tarafından denetlenmektedir.  Küçükköy kombi arızası için www.kucukkoy.vaillantservisi-tr.net adresinden ulaşabilirsiniz.